Pompy Ciepła

Pompy Ciepła

Pompy ciepła powietrze woda wyznaczają nowe standardy zarówno efektywności energetycznej, niezawodności praz łatwości obsługi.

Zapewnij sobie oraz bliskim komfort cieplny w zimie i przyjemny chłód w lato, zabezpieczając przy tym komfort ciepłej  wody użytkowej.

Teraz w łatwy sposób możesz sterować Pompą Ciepła nie ruszając się z kanapy, dzięki sterowaniu bezprzewodowemu za pomocą sieci WIFI.

JAK TO DZIAŁA

Pompa Ciepła działa na takiej samej zasadzie jak pompa hydrauliczna, która pozwala zwiększyć wysokość lustra cieczy dzięki włożonej energii elektrycznej. Pompa ciepła pozyskuję energię cieplną z powietrza o niskiej temperaturze nawet do -28 stopni Celcjusza.

Dzięki sprężarce powietrze jest ogrzewane do temperatury odczuwalnej przez człowieka jako ciepło.

Dzisiejsze powietrzne pompy ciepła powalają uzyskać nawet ponad 5 Kwh energii cieplnej z 1 Kwh energii elektrycznej.

Dzięki temu wskaźnik efektywności energetycznej (COP) dla trybu grzania wynosi 500%. Dla porównania ten sam wskaźnik dla kotłów gazowych wynosi poniżej 100%

JAKIE SĄ KORZYŚCI

Pompy Ciepła wymagają jedynie zasilania elektrycznego.

Możesz zapomnieć o kosztach związanych z wykonywaniem przyłącza gazowego , o przeglądach kominiarskich czy wydzieleniem miejsca na montaż i zakup zbiorników na olej, węgiel czy pellet.

Bardzo dobrym rozwiązaniem idealnego źródła ciepła jest montaż Pompy Ciepła typu Powietrze wraz z zestawem Paneli Fotowoltaicznych, które dobrze dobrane mogą zabezpieczyć energię elektryczną potrzebną do działania Pomp Powietrznych w 100%.

Zapraszamy do kontaktu. Kliknij tutaj

↓ Pakiety Pomp Ciepła ↓