Bee sponsorem roku RKS Rumia

Hydro-System Bee Maciej Trzmielewski – ogłoszone sponsorem roku RKS Rumia

11. Rumska Gala Sportu i 26. konkurs „Na Najlepszego Sportowca i Trenera Rumi”

Uroczystość, która odbyła się w piątkowy wieczór (14 lutego) w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi, była okazją do nagrodzenia najlepszych sportowców i trenerów, a także osób działających na rzecz rumskiego sportu. W tym roku kapituła konkursu przyznała nagrody w 14 kategoriach. Nagrody otrzymali m. in. najlepiej zapowiadający się sportowcy młodego pokolenia, młodzieżowa i seniorska drużyna roku, a także najlepsze rumskie szkoły we współzawodnictwie sportowym województwa pomorskiego, sponsor, osobowość i wydarzenie sportowe roku.

W tym roku firma Hydro-System Maciej Trzmielewski zdobyła nagrodę sposora roku klubu sportowego RKS Rumia. Bardzo dziękujemy za nagrodę jak i cieszymy się że możemy wspierać tak utalentowanych i uzdolnionych sportowców. Będziemy dalej wspierać klub RKS Rumia w dalszych treningach i zawodach. Życzymy sukcesów tych mniejszych i większych, jak i dalszych medali na zawodach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

Ogłoszono także wyniki w najważniejszych kategoriach, czyli dla „Najlepszego Trenera i Najlepszego Sportowca roku 2019”. Tytuł „Najlepszy Trener Rumi Roku 2019” otrzymali Paweł Nowak i Konrad Chromiński, zaś na tytuł „Najlepszy Sportowiec Rumi Roku 2019” zasłużyła Paulina Damaske.

Galę uświetniła część artystyczna, podczas której wystąpili: saksofonistka Paulina Strzegowska-Skrzyńska, Zespół Tańca SPIN MOSiR Rumia, Uczniowski Klub Sportowy Masta Dance oraz Łukasz Roszkowski i Marta Jasińska w pokazach tańca na szarfach.

Organizatorem Rumskiej Gali Sportu był MOSiR i Urząd Miasta Rumi.

Źródło i więcej informacji na stronie miasta oraz stronie mosiru